Propschool Lochem klas 3B

Propschool Lochem klas 3B

Het schilderij 'Propschool Lochem klas 3B' is door Peko geschilderd.

Dit schilderij van Peko kunt u helaas niet meer kopen. Kijkt u gerust bij één van de andere schilderijen van Peko .



Peko - Propschool Lochem klas 3B

 

Schilderij:

Propschool Lochem klas 3B

Schilder:

Peko

Afmeting (BxHxD):

144 x 120 x 2 cm

Onze prijs:

€ 660,-

Galerieprijs:

€ 865,-

Jaartal:

2009

Oplage:

1 / 1

Met lijst:

nee

Echtheid cert.:

ja

Gesigneerd:

midden onder

als e-card versturen »»

 
 

Door op het schilderij te klikken kunt u de afbeelding vergroten en met een door uzelf te bepalen achtergrondkleur bekijken.

 
 
Technische info

24 luik

 
 
Gebruikte techniek

Acrylverf zeer dik op doek, opgespannen op houten spieraam

 
 
Over dit schilderij

Op 22 januari 2009 hebben 24 klasgenoten van de Propschool uit Lochem - klas 3b, samen met Peko dit grote schilderij gemaakt. Het bestaat uit 24 kleine doekjes van ieder 24x30 centimeter en maken samen gevoegd dit grote schilderij in de totaal maat van 144x120 centimeter. Iedere leerling heeft zijn eigen doekje geschilderd en Peko heeft er een geheel van gemaakt. Iedere leerling krijgt zijn eigen gemaakte combinatie Peko schilderij mee naar huis met een certificaat van echtheid. Peko spreekt hierbij de hoop uit dat er in de toekomst bij een eventuele reünie het schilderij weer tot een geheel gemaakt zal gaan worden. Dit werk zal onder "schilderijen in opdracht" te bezichtigen blijven op de site van Peko: www.peko-art.nl

Hieronder artikel uit Extra Online d.d. 28 januari 2009

Extra Nieuws Peko maakt schilderij van puzzel Propschool kinderen LAREN - Geheel passend in het cultuurprogramma van groep 3 mochten de kinderen zelf aan het schilderen. Je zou verwachten dat de kinderen eerst nog wat verlegen en bedeesd een afwachtende houding aan zouden nemen. Echter bij binnenkomst in het atelier werden ze gelijk overvallen door het geweldige kleurrijke schilderwerken van kunstschilder Peko waar de muren vol van hingen en een geweldige vrolijkheid uitstraalden. Deze vonk van vrolijkheid sloeg gelijk over op de 24 leerlingen. De kinderen kregen elk een doek met wat lijnen die ze zelf mochten beschilderen. Ze togen enthousiast aan het werk onder de even enthousiaste leraren die het geheel met uitermate veel plezier aanschouwden. Binnen een half uur hadden al de kinderen hun schilderstukjes voltooid. Vervolgens werden alle schilderwerkjes op de werktafel bijeen gelegd tot een enkel grote kleurrijke compositie. Daarna keken alle aanwezigen vol bewondering toe hoe Peko van al die puzzelstukjes een groot schilderij maakte. Een schilderij dat er daardoor nog kleurrijker op werd en tevens een duidelijk Peko product werd. Volgende week woensdag nadat het vernis van het grote schilderij voldoende is opgedroogd wordt het schilderij weer ontleed in 24 schilderijtjes en elk kind krijgt zijn eigen kunstwerkje weer terug. Dat is mogelijk aangezien de schilderstukjes aan de achterzijde zijn genummerd op naam van het kind. Tevens behoort bij elk van de 24 schilderijtjes een certificaat van echtheid van Peko. Wanneer de kinderen ooit over 25 jaar eens een reünie organiseren van hun klas kunnen ze de puzzelstukjes weer bijeen leggen en terugbrengen tot het oorspronkelijke kunstwerk en heerlijk terugblikken op hun leuke jaren op de Propschool.


Echter bij binnenkomst in het atelier werden ze gelijk overvallen door het geweldige kleurrijke schilderwerken van kunstschilder Peko waar de muren vol van hingen en een geweldige vrolijkheid uitstraalden. Deze vonk van vrolijkheid sloeg gelijk over op de 24 leerlingen. De kinderen kregen elk een doek met wat lijnen die ze zelf mochten beschilderen.

Ze togen enthousiast aan het werk onder de even enthousiaste leraren die het geheel met uitermate veel plezier aanschouwden. Binnen een half uur hadden al de kinderen hun schilderstukjes voltooid. Vervolgens werden alle schilderwerkjes op de werktafel bijeen gelegd tot een enkel grote kleurrijke compositie. Daarna keken alle aanwezigen vol bewondering toe hoe Peko van al die puzzelstukjes een groot schilderij maakte.

Een schilderij dat er daardoor nog kleurrijker op werd en tevens een duidelijk Peko product werd. Volgende week woensdag nadat het vernis van het grote schilderij voldoende is opgedroogd wordt het schilderij weer ontleed in 24 schilderijtjes en elk kind krijgt zijn eigen kunstwerkje weer terug.

Dat is mogelijk aangezien de schilderstukjes aan de achterzijde zijn genummerd op naam van het kind. Tevens behoort bij elk van de 24 schilderijtjes een certificaat van echtheid van Peko. Wanneer de kinderen ooit over 25 jaar eens een reünie organiseren van hun klas kunnen ze de puzzelstukjes weer bijeen leggen en terugbrengen tot het oorspronkelijke kunstwerk en heerlijk terugblikken op hun leuke jaren op de Propschool.
 

 
AaartNL design4 AaartNL design5

Artikelnummer
50221

Naam / omschrijving schilderij
Propschool Lochem klas 3B

Kunstenaar
Peko

Techniek
Acrylverf dik

Gebruikte onderwerpen
Abstract
Dier
Fantasie figuren
Figuratief
Mensen
Zeer dikke verf

Gebruikte kleuren
Blauw
Geel
Goud
Groen
Koper
Lila
Oker
Oranje
Paars
Rood
Roze
Violet
Wit
Zilver
Zwart

Meer informatie
Klik hier voor contact