Jaap en Pim Kanbier MY LIEVE Jacob Kanbier

Jaap en Pim Kanbier MY LIEVE Jacob Kanbier

Het schilderij 'Jaap en Pim Kanbier MY LIEVE Jacob Kanbier' is door Jacob Kanbier geschilderd.

Dit schilderij van Jacob Kanbier kunt u helaas niet meer kopen. Kijkt u gerust bij één van de andere schilderijen van Jacob Kanbier .



Jacob Kanbier - Jaap en Pim Kanbier MY LIEVE Jacob Kanbier

 

Schilderij:

Jaap en Pim Kanbier MY LIEVE Jacob Kanbier

Schilder:

Jacob Kanbier

Afmeting (BxHxD):

75 x 115 x 2 cm

Onze prijs:

€ 375,-

Galerieprijs:

€ 685,-

Jaartal:

2007

Oplage:

1 / 1

Met lijst:

nee

Echtheid cert.:

ja

Gesigneerd:

linksonder

als e-card versturen »»

 
 

Door op het schilderij te klikken kunt u de afbeelding vergroten en met een door uzelf te bepalen achtergrondkleur bekijken.

 
 
Gebruikte techniek

Gemengde techniek schilderij op doek opgespannen en houten raam

 
 
Over dit schilderij

Jaap en Pim zijn de kinderen van Jacob Kanbier. Kijk eens bij ons menu: de kunstenaars voor uitgebreide biografie en cv van deze bekende Leidse kunstenaar Jacob Kanbier. Over Jacob Kanbier Over modernekunst schilder Jacob Kanbier, Jacob Kanbier (Leiden, 1949) studeert aan de Kunstacademie in Amsterdam in 1985. Reeds in 1987 heeft hij zijn eerste solo-expositie in Stedelijk Museum "de Lakenhal" in Leiden. In dat jaar neemt hij ook deel aan het befaamde Boulevard of Broken Dreams, en verzorgt hij een action painting in aanwezigheid van Jules Deelder, Simon Vinkenoog en Herman Brood. In 1989 presenteert hij onder grote belangstelling zijn "Manifest van het Neosymbolisme", in het Stedelijk Museum in Amsterdam. Deze filosofie die vanaf dat moment zijn werken Na enige jaren in Parijs en Praag keert hij terug in zijn standplaats Leiden. Hij onderhoudt nauwe banden met verschillende artiesten uit de After Nature stroming, met name met zijn goede vriend Justus Donker. Tot 1997 vertoont zijn ontwikkeling een sterk stijgende lijn. Dan volgt een periode waarin zaken in zijn privé-leven alle aandacht eisen, en de schilderkunsten op een laag pitje geraken. In 2003 keert hij terug in de kunst-wereld, en vindt hij vrij snel weer aansluiting bij de groep van succesvolle Nederlandse schilders. In een korte periode in Friesland schildert hij wederom veel met Justus Donker, maar ook met Peter Klashorst. Een en ander resulteert in januari 2004 in een succesvolle expositie in Marbella, Jacob Kanbier kan terugzien op een lange en glansrijke carrière als beeldend kunstenaar. Zijn CV is lang en indrukwekkend. Van deze rijke ervaring maakt hij gebruik bij het creeeren van zijn huidige werken.Een van de specialiteiten van Jacob is de Live Action Painting. Afkomstig van de officiële moderne schilderijen kunstwebsite: http://www.kanbier.nl

 
AaartNL design4 AaartNL design5

Artikelnummer
72186

Naam / omschrijving schilderij
Jaap en Pim Kanbier MY LIEVE Jacob Kanbier

Kunstenaar
Jacob Kanbier

Techniek
Gemengde techniek

Gebruikte onderwerpen
Figuratief
Mensen
Naakt
Ruig Werk
Vrouw

Gebruikte kleuren
Blauw
Groen
Lila
Paars
Rood
Wit
Zwart

Meer informatie
Klik hier voor contact